23. 09. 2015

PROFI OPEN AIR PARTY

 

PROFI OPEN AIR PARTY u příležitosti slavnostního otevření výrobního závodu v Brně  

PROFI OPEN AIR PARTY u příležitosti slavnostního otevření výrobního závodu v Brně se konala v pátek 18. září 2015. Slavnostní večer byl zahájen velkolepou bubenickou show ve stylu PROFI v podání bubenického orchestru Batatimba. 

1

2

Následoval zahajovací projev jednatele a ředitele společnosti Profibaustoffe CZ, s.r.o. Ing. Luďka Drobka a koncernového jednatele Profibaustoffe Austria GmbH  Dr. Michaela Beiera, během kterého byla symbolicky přestřižena červená páska a tím slavnostně otevřen nový výrobní závod v Brně.

Pro přítomné hosty byly připravené komentované prohlídky našeho nového výrobního závodu, kde jste mohli vidět moderní a v České republice zcela jedinečnou technologii svého druhu.

4

6

Během večera jsme se přenesli na 8 000 km vzdálené prosluněné karibské pláže plné exotických tanečnic a všude znějících latinskoamerických rytmů, jež rozhodně nenechali nikoho klidným.

7

8

9

Kdo se chtěl naučit ubalit si pravý kubánský doutník, mohl se dívat pod ruce mistrovi v balení doutníků a při rytmech salsy si pak tento doutník vychutnat.

22

Pro ty, co se nebáli výšek a chtěli se pokochat výhledem na celé Brno, mohli zdolat nejvyšší bod PROFI a vylézt po kovovém žebříku do výšky 28 m a poté sjezd lanovkou téměř 100 m dlouhou. Tato disciplína měla veliký úspěch a hosté ji využívali až do pozdních nočních hodin. Výhled na noční Brno byl stejně kouzelný, jako ve dne.

12

13

14

14a

Pokud jste měli silný žaludek, mohli jste si vyzkoušet pocit 3G přetížení na tzv. gyroskopu či aerotrimu. A nebo jste si mohli zatočit se svým šéfem, kolegou, manželem či manželkou – zkusili jste, co vydrží?

14b

14c

14d

Pro soutěživé jsme měli připravené soutěže a ti nejšikovnější si vysoutěžili pěkné ceny.

Taneční soutěže v tanci Limbo (tancování pod snižující se tyčí) se zúčastnili nejen velmi ohebné ženy, ale i muži a dokonce i děti. Výška finálového kola byla až neuvěřitelná…

15

17

16

Pro siláky jsme měli připravenou soutěž Hod PROFI pytlem do dálky. Pytel vážil bezmála 20 kg a rekordní hod byl více jak 10 m daleko.

18

19

Pro zručné a pečlivé byla ideální soutěž Stavění nejvyšší PROFI stavby z kyblíků. Techniku měl každý soutěžící jinou – někdo přidával po jednom kyblíku, jiný třeba i po pěti. Při tomto finále měli soutěžící trošku ztížené podmínky, protože začalo pršet…  Ale ani toto nepříznivé počasí je neodradilo a rekordní stavba měla 17 kyblíků.

20

21

Závěrečné velkolepé vystoupení latino tanečnic v originálních kostýmech proběhlo kvůli nepříznivému počasí o něco dříve, a mimo podium, ale na druhou stranu byly tanečnice přímo v party stanech v bezprostřední blízkosti hostů. Ti si toto vystoupení náležitě užili.

27

28

29

Věříme, že se Vám na naší PROFI OPEN AIR PARTY líbilo a budeme se na Vás těšit zase příště na viděnou!!!